Viper TX SoftSignTekstil baskı makinası

Polyester kumaş üzerine doğrudan baskı

Entegre kurutma ve fikse sistemi

Saatte 37 M2 üretim hızı

Dış mekana dayanıklı mükemmel derin ve canlı renkler


Mutoh Viper TX Soft Sign baskı makineleri, entegre doğrudan baskı ve fiksaj çözümü arayan profesyonel baskı işleri için özel olarak imal edilmiştir. 1620 mm / 63.78” ve 2210 mm / 87” ebatlarında bulunan Viper TX bayrak, perde ve perdelik kumaşlar, dekoratif kumaşlar, kişiye göre uyarlanan ve kişiselleştirilen kumaş üzerine baskı ve daha fazla uygulama için idealdir. Mutoh uzmanlığı ve mühendisliğiyle desteklenen Viper TX SoftSign bitmiş ürünleri doğru olarak yüklemek, taşımak, kıvırmak, kontrol etmek, çekmek, kurutmak, ısıtarak fiksaj yapmak ve ruloya sarmak için gerekli bütün özelliklere sahip olan güvenilir bir üretim makinesidir. Motorlar, maksimum baskı kalitesi ve mükemmel dayanıklılık sağlamak için Mutoh’un VOC bulunmayan su bazlı doğrudan dispers mürekkeplerine göre ayarlanmıştır. Baskılar hemen kurutulur,  daha sonra entegre kumaş kurutma ve fiksaj sistemiyle ısıyla fiksaj yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Viper TX SoftSign baskı makineleri yeşil bir iş akışıyla ilgili önemli talepleri yerine getirir. Su bazlı mürekkepler kullanarak transfer kâğıdına ihtiyaç duymadan doğrudan doğruya polyester kumaş üzerine baskı yapar. Kolayca katlandığından, taşıması hafif olduğundan, tekrar kullanılabildiğinden ve en önemlisi de polyester kumaşlar geri dönüşümlü olduğundan dolayı kumaş üzerine etiket basılması tercih edilebilir.  Viper TX SoftSign baskı makineleri ve Mutoh su bazlı mürekkepler yeşil bir iş akışı sağlarken kalabalık arasında dikkat çekmek için kaliteli görsel ile yeni bir reklam şekli yaratır. Yerel ağdan baskı, istek üzerine baskı gibi ve kişiye göre uyarlama gibi en son trendler hesaplı mürekkep püskürtme baskıyla desteklenen doğrudan kumaşa baskı piyasası için önemli etkenlerdir.

Mutoh Viper TX SoftSign 90 baskı makinesi maksimum 77 m²/s (65”: 63 m²/s) hıza ulaşmaktadır. TX SoftSign 90 baskı makinesindeki 37 m²/s üretim hızlarına i² 360 x 360 yüksek çözünürlük moduyla (65”: 33 m²/s) ulaşılır. TX SoftSign 90 baskı makinesinde 24 m²/s kaliteli üretim hızlarına (360x360 HIZLI) ulaşılır (65”: 22 m²/s). En yüksek kalitedeki baskılar (720 dpi) 17 m²/s (65”: 15 m²/s) hızda sağlanır.

Doğrudan basılan kumaşlara ısıyla fiksaj yapıldığında buharları çıkarmak için, Mutoh Viper TX SoftSign doğrudan doğruya Mutoh’un opsiyonel duman çıkarma sistemine bağlanabilir. Sistem, fiksaj işlemi esnasında ısıtıldığında basılan kumaştan çıkabilen koku, toz ve buharı tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Mutoh i² Akıllı Birbirine Karıştırma teknolojisi en uygun baskı modunu zahmetsizce seçebilmeniz ve baskı işleminin ne kadar süreceğini tahmin edebilmeniz anlamına gelir.  Mutoh i² baskı teknolojisinden tahmin edebilme, güvenilirlik ve sürekli kalite size memnun müşteriler, karlı baskı ve sürekli iş sağlar.

Viper TX SoftSign baskı makinesi hız yoğunluklu, hacim odaklı kullanıcılar için Mutoh’un opsiyonel dökme mürekkep sistemine (BIS) bağlanabilir.


bize ulaşın !

Tel : 0224 256 6007 / 6008
Fax : 0224 256 60 48
E-mail : info@digiformreklam.com
Adres : Sakarya Mh. Alper Sk. No:11 Osmangazi/BURSA