Viper TX Professional Özel tasarım kişisel moda ve ev dekorasyon kumaşlarına özel baskı makinası

Giyim ve mefruşat sektörü için ideal

Doğrudan pamuk kumaşlara baskı imkanı

Dahili fikse sistemi

Infra Red ve özel fan sistemi ile kurutmaMutoh Viper TX Professional baskı makinesi, maliyetleri görsel baskısının çok altında olan tekstil ve giyim piyasası için güvenilir, kaliteli tekstil baskısı sağlar. Aynı zamanda tasarımdan teslimata kadar esnek ve hızlı sürecin hazırlık sürelerini önemli şekilde geliştirir. Çok çeşitli uygulama olanakları kullanıcıların kişiye göre uyarlanan ve kişiselleştirilen kumaşların numunelerini ve üretim ürünlerini teslim etmelerini sağlar. Viper TX Professional yerel ağ baskısı, istek üzerine baskı ve kişiye göre düzenleme gibi en son doğrudan kumaşa tasarım ve baskı trendlerini benimseyen kullanıcılar için uygun bir seçimdir. 1620 mm / 63.78” ve 2210 mm / 87” ebatlarında bulunan Viper TX Professional mayo ve spor giyim kumaşlar, perde ve perdelik kumaşlar, dekoratif kumaşlar, kişiye göre uyarlanan ve kişiselleştirilen kumaşlarına basmak ve daha fazla uygulamalar için idealdir. Mutoh uzmanlığı ve mühendisliğiyle desteklenen Viper TX Professional bitmiş ürünleri doğru olarak yüklemek, taşımak, kıvırmak, kontrol etmek, çekmek, kurutmak ve ruloya sarmak için gerekli bütün özelliklere sahip olan güvenir bir üretim makinesidir.

Viper TX Professional dijital baskı makinesi, numunelerin hazırlanmasından kişiye göre uyarlanan ve kişiselleştirilen kumaşların bütün üretim aşamalarına kadar açık veya kapalı yapıda olan tekstillerin (PES afiş, pamuk, ipek) üzerine doğrudan baskı yapmaya hazırdır. Makine mürekkep ayarında tam bir serbestlik sunar: 8 renk (maksimum renk gamı için işlem ve spot renklerinin karışımı), 6 renk, CMYK + CMYK (karışık mürekkep çeşitleri) ve 2x4 CMYK (hız ve renk ayarı). Mürekkep seçimi, kumaş yapımında kullanılan elyafa bağlıdır.

Viper TX Professional baskı makineleri, Mutoh opsiyonel dökme mürekkep sistemine (BIS) bağlanır. BIS, yüksek hacimli bir mürekkep dağıtma ve doldurma sistemine ihtiyaç duyan hız yoğunluklu, hacim odaklı kullanıcılar için geliştirilmiştir. Dökme mürekkep sistemi baskı makinesinin üzerine kolayca monte edilebilir. 

Mutoh i² Akıllı Birbirine Karıştırmalı teknolojisi en uygun baskı modunu zahmetsizce seçebilmeniz ve baskı işleminin ne kadar süreceğini tahmin edebilmeniz anlamına gelir.  Mutoh i² baskı teknolojisinden tahmin edebilme, güvenilirlik ve sürekli kalite size memnun müşteriler, karlı baskı ve sürekli iş sağlar.


bize ulaşın !

Tel : 0224 256 6007 / 6008
Fax : 0224 256 60 48
E-mail : info@digiformreklam.com
Adres : Sakarya Mh. Alper Sk. No:11 Osmangazi/BURSA