ValueJet Hybrid 1608Yüksek çöznürlüklü, çok yönlü baskı makinesi

Sert zemin ve rulo malzemeye baskı imkanı sunan Hybrid sistem

Mısır özlü orjinal Mutoh mürekkepleri

İ2 Akıllı iç içe baskı teknolojisi

Benzersiz kurutma sistemi

ValueJet 1608 Hybrid Baskı makinesi, Mutoh’un Bio-Lactite mısır özü bazlı mürekkeplerini kullanarak çeşitli sert malzemelerin üzerine (akrilik cam - PMMA, alüminyum sandviç pano, köpük pano, karton, ABS, polikarbonat - PC, polypropilen – PP vs.) ve kaplanmamış esnek malzemelerin (PVC’siz ve PVC bazlı kendinden yapışkanlı malzemeler, geri dönüşümlü elyaf bazlı kağıt, afiş, polietilen- PET, polypropilen – PP vs.) üzerine kaliteli baskılar yapar.

ValueJet Hybrid, rulo baskıların kısa sürede üretilmesini ve kısa görüş mesafeleri için panellerin hazırlanmasını isteyen yeni kurulan baskı şirketlerinin yanı sıra genç yenilikçi şirketler için de ideal ortaktır. Çevre üzerindeki etkiyi azaltan çok yönlü ve ekonomik seçenektir. 
Müşterilerin geri dönüşümlü malzemelerin üzerine “yeşil çıktı” istemeleri durumunda ve tipik olarak mürekkep püskürtmeli baskı için düşünülmeyen “egzotik” malzemelerin üzerinde kaliteli doğrudan baskı görüntüleri elde etmenin zor olduğu durumlarda, ValueJet Hybrid açık bir seçenektir.

Mutoh i² Akıllı Birbirine Karıştırmalı teknolojisi en uygun baskı modunu zahmetsizce seçebilmeniz ve baskı işleminin ne kadar süreceğini tahmin edebilmeniz anlamına gelir. Mutoh i² baskı teknolojisinden tahmin edebilme, güvenilirlik ve sürekli kalite size memnun müşteriler, karlı baskı ve sürekli iş sağlar.

bize ulaşın !

Tel : 0224 256 6007 / 6008
Fax : 0224 256 60 48
E-mail : info@digiformreklam.com
Adres : Sakarya Mh. Alper Sk. No:11 Osmangazi/BURSA